Інфрачервона сауна

Найбільше та найвідоміше джерело теплового (інфрачервоного) випромінювання – Сонце. Інфрачервона сауна-кабіна дає змогу «дозувати» вплив променів на організм людини. Завдяки унікальній конструкції спеціальних пристроїв-випромінювачів електромагнітні хвилі можуть проникати в організм на глибину до40 мм(в той час як у традиційній сауні тіло людини прогрівається тільки на 3-5 мм). Теплова енергія прогріває внутрішні органи, тканини, м’язи, кістки, суглоби, прискорює потік крові та інших рідин. Далі йде “ланцюгова реакція”: посилення циркуляції крові збільшує метаболічний обмін, який, у свою чергу, активізує дію імунної системи організму, покращує живлення м’язів, підвищує постачання тканин киснем.

 

Прогрівання тканин викликає природну реакцію потовиділення, в процесі якого з організму виводяться шлаки, токсини, зайвий підшкірний жир. Крім того, під час таких теплових процедур короткочасно підвищується температура тіла до 38,5ºС, що є імітацією природної реакції організму на інфекційні захворювання, і, як наслідок, пригнічується діяльність хвороботворних бактерій та вірусів.

 

Завдяки інфрачервоній сауні ми маємо змогу не тільки оздоровлюватися та покращувати свій зовнішній вигляд, але й отримувати колосальний заряд позитивної енергії та чудове самопочуття.

 

Інфрачервона сауна-кабіна – це:

 • укріплення та відновлення імунної системи;
 • профілактика захворювань органів дихальної системи;
 • ефективна детоксикація та дегідратація організму;
 • лікування та реабілітація при травмах;
 • природний спосіб усунення зайвої ваги;
 • омолодження організму та пролонгація старіння, омолодження шкіри, розгладження зморшок.

 

Основні покази (коли використання інфрачервоної сауни є особливо ефективним):

 • порушення серцево-судинної діяльності;

Регулярні інфрачервоні процедури допомагають зменшити рівень холестерину в крові, а це, в свою чергу, зменшує ризик виникнення серцевих захворювань та гіпертонії.

 • захворювання нирок;

Інтенсивне потовиділення звільняє організм від токсинів та шлаків; піт, що виділяється, містить бл. 80% води та 20% жиру і токсинів, таких як холестерол, натрій, алкоголь, нікотин, важкі метали (в традиційній сауні людина втрачає з потом лише 5% жиру і токсинів), зменшується навантаження на нирки.

 • порушення циркуляції крові;

Прогрівання інфрачервоними хвилями розширює судини, стимулюючи покращення циркуляції крові, особливо в периферичних ділянках (зокрема, в кінцівках) та капілярах; особливо актуально при синдромі Рейно, цукровому діабеті, облітеруючому атеросклерозі.

 • при хронічних болях у м’язах і суглобах, після травм;

За рахунок прискорення метаболічного обміну в організмі відбувається швидке загоєння ран, забоїв, переломів, розсмоктування гематом, значно скорочується реабілітаційний період після хірургічних втручань (крім випадків імплантування штучних матеріалів).

 • при зайвій масі тіла;

Півгодинний сеанс прогрівання дозволяє спалити від 600 до 2400ккал, що дорівнює пробігу в 10-15 км; за сеанс можна досягнути ефекту схуднення до 1 кг за рахунок дегідратації.

 

Протипокази (коли використання інфрачервоної сауни не бажане, оскільки може завдати шкоди):

 • онкологічні захворювання;
 • гострі та хронічні захворювання в стадії загострення;
 • серцево-судинні патології, гіпертонічна хвороба ІІ-III ст. (в т. ч. а/т вище 180/100);
 • вагітність, лактація.

 

Час тривання процедури: від 30 до 45 хв. Оскільки в кабінах створені м’які термічні умови (підтримується температура повітря на рівні 40-60ºС та природна вологість), навантаження на серце й легені зводяться до мінімуму.

В окремих випадках результати відчутні вже після 1-2-ох процедур. Рекомендований оздоровчий курс: до 10 сеансів з інтервалом в 2-3 дні. Попередній запис обов’язковий!