Косметика

Styx Naturcosmetic – фармакологічна династія, що зберігає класичні традиції виробництва косметики і 100% ефірних олій найвищої якості. Секрети виробництва косметичних засобів та ароматів бездоганної якості передавалися в родині Стікс з покоління в покоління, так само як і старовинні книги з хімії, фармакології, косметології. Це пояснює унікальність традицій рецептури і культури виробництва компанії «Styx Naturcosmetic». Торгова марка була зареєстрована в 1975 р., хоча насправді це сімейний бізнес, який існує вже близько 100 років.
Президент компанії Вольфганг Стікс за освітою фармаколог, він розвиває справу батька, зберігаючи чистоту природного матеріалу і традиції рецептури натуральної косметики. Фармакологічна основа природної косметики STYX – старовинні рецепти, багатьом з яких вже більше 1000 років! Поєднання старовинної рецептури з новітніми тенденціями наукової косметології дозволяє фірмі виробляти продукцію видатної дієвості, здатної вирішити будь-яку з косметичних проблем.

GATINEAU – це авторитетна марка продуктів для інститутів краси, що спеціалізується на салонних процедурах, яка має безцінний професійний досвід в косметології. Її засновником стала високо кваліфікований фізіотерапевт Жанна Гатіно (Jeanne Gatineau). У 1937 році вона відкрила в Парижі свій перший салон краси. У 1947 р., у співпраці з відомими французькими дерматологами, створює цілу гаму косметичних засобів для кабінетів та салонів краси. У 1950 р. відкривається знаменита студія краси «Jeanne Gatineau», де пройшли навчання за спеціальністю «косметолог-естет» понад 2500 чоловік за 40 років її існування. Основу навчальної програми склали унікальні методики масажу обличчя, а також косметичні засоби, які сприяли досягненню максимального результату.

Американська фірма Nail Tek – професійна косметика, яку можна придбати тільки в салоні, яка не продається в магазинах та аптеках.

Іспанська професійна косметика марки Casmara має 35-річну історію і сьогодні поставляється більш ніж в 40 країн світу, в тому числі в Німеччину, Італію, Голландію, Канаду, Англію і США. У нас Ви можете пройти салонний догляд з використанням альгінатних масок іспанського виробництва, в тому числі пластифікуючі маски для процедури Експрес 30 (догляд за особою) і альгінатні маски для тіла на основі природних компонентів. Більш ефективними професійні догляди за шкірою обличчя стануть в тому випадку, якщо маски Casmara використовувати в комплексі із засобами для харчування й зволоження шкіри, які необхідно наносити до накладення маски. У цьому випадку салонна косметика значно підсилює свою сприятливу дію, і маски для обличчя приносять відчутно велику користь.

Фірма «Dr. Spiller Biocosmetic «(» Доктор Шпіллер Біокосметік «) заснована в 1960 році австрійським ботаніком і фармакологів доктором Херстом Шпіллер. Центральний офіс фірми і велика частина виробничих приміщень розташовані в Баварії, в містечку Зігсдорф, недалеко від Австрійської кордону, між Мюнхеном і Зальцбургом. З 1943 фірма виконала колосальну роботу з розробки продуктів і програм для професійного косметологічного ринку. Фруктові і рослинні екстракти, вирощені в екологічно чистих регіонах земної кулі, жива вода з ідеально збалансованим складом мінералів з термальних джерел Альпійських гір, витяжки і масло цілющих рослин дозволяють не тільки усувати косметичні недоліки, але і зупиняють протягом часу, щоб як можна довше зберегти молодість і красу.

THALASPA – косметика з французької Бретані для професійного рішення естетичних проблем у догляді за тілом…

Косметика GUAM – це широка гама засобів по догляду за тілом та обличчям на основі комплексу морських водоростей, розроблена в 1986 році в лабораторіях Інституту глибоководних досліджень LACOTE Study & Research (Італія). Асортимент косметики під ТМ GUAM постійно розширюється і здатний задовольнити запити самого вимогливого покупця.

Компанія ANUBIS COSMETICS S.L. більше 25 років розробляє і виробляє широкий асортимент професійної косметики, що нараховує більше 200 найменувань, у тому числі комплексні програми з догляду за шкірою, методики корекції фігури, SPA догляд для обличчя і тіла, а також широкий спектр препаратів для домашнього догляду.

Компанія із Сполученого Королівства Великобританії СAFLON понад 30 років є однією з провідних компаній світу з виробництва безпечних систем для проколу мочки вуха.

Англійські стандарти дозволяють виробляти прокол мочки вуха сучасним і найбільш безпечним методом. Завдяки професійному обладнанню прокол відбувається швидко, спокійно і безболісно. Легкість і універсальність у застосуванні доступні від новачків до професійних салонів.

Косметика німецької фірми GEHWOL до складу препаратів якої, входять такі активні інградієнти: олія авокадо, олія жожоба, памолін, екстракт водорослей, аллантоїн, кераміди, екстракт із гамамеліса, екстракт імбиру, олія обліпихова, олія гірської сосни, олія цитрусова, олія евкаліптова, олія розмаринова.