Перманентний макіяж (татуаж)

З незапам’ятних часів жінки прагнули прикрашати себе – в хід йшли чорна фарба, що наноситься на очі пензлем, вугілля, цинковіПерманентний макіяж білила … З часом було налагоджено виробництво декоративної косметики – з’явилися губна помада, туш для вій, подводка … Однак декоративна косметика має властивість пратися і розмазуються, особливо в басейні, на пляжі, під час занять спортом або прогулянки в дощову погоду. До того ж, перед сном макіяж необхідно видаляти, а жінці хочеться бути гарною в будь-який час доби, тим більше, якщо ночі вона проводить не один.

У наші дні у жінки є вихід – це перманентний макіяж, який покликаний приховати дефекти і підкреслити достоїнства. За допомогою перманентного макіяжу жінка може скорегувати форму губ, очей, брів. Перманентний макіяж дозволить замаскувати пігментні плями і шрами, скоректувати форму ареоли соска грудей. За допомогою перманентного макіяжу можна обзавестися новими «родимками». До цієї процедури вдаються і в тих випадках, коли є алергічна реакція на декоративну косметику.

Перманентний макіяж – це татуаж, тобто неглибока татуювання, яка буде триматися не більше 1-3 років. Термін «перманентний макіяж» з’явився в Європі в 1984 році. З часом виникли синоніми цього терміну: «мікропігментірованіе» і «контурний макіяж».

Процедура проводиться в такий спосіб: спочатку робиться чорновий малюнок, прорисовуються всі лінії, які будуть нанесені під час процедури. Потім виконується мікропігментірованіе, що використовує спеціальний електричний апарат. Для роботи приладу застосовується одноразовий матеріал, що гарантує дотримання стерильності. За допомогою спеціальних голок, що кріпляться до приладу, проводиться неглибоке (на 0,5-1мм) порушення цілісності шкірного покриву, після чого в шкіру вводяться натуральні барвники. На виконання перманентного макіяжу однієї області потрібно близько 2-3 годин. При необхідності застосовується місцева анестезія.

Після процедури залишається тонка корочка, яка сходить в середньому за п’ять днів. Повне загоєння відбувається через 7-14 днів – це залежить від стану здоров’я і шкіри. Це зовсім не великий термін, враховуючи, що результати процедури будуть радувати жінку протягом тривалого часу – від 1 до 3 років. На період загоєння можуть бути призначені протизапальні препарати.

Перманентний макіяж протипоказаний в наступних випадках: при вагітності, наявності герпесу і прищів на тих ділянках, які планується піддати процедурі мікропігментування, а також при порушенні згортання крові і схильності до утворення келоїдних рубців. Не рекомендується процедура при підвищеній чутливості шкіри, деяких формах цукрового діабету, бронхіальній астмі, епілепсії, а також у дні менструації.

Процедура має виконуватися тільки фахівцем. Важливо правильно підібрати кольорову гаму, враховуючи, що кольори з часом змінюють свій відтінок, стають світлішими. Спеціаліст зробить правильний, симетричний малюнок, підбере потрібний відтінок, буде використовувати тільки спеціальне щадне обладнання, виконане з м’якої пластмаси.

Процедура, проведена не фахівцем, здатна «прикрасити» жінку плямамии, може не розсмоктатися фарба, кривими і нечіткими лініями і довго не проходить запалення. Грамотно виконаний перманентний макіяж подарує жінці природний, незмивний макіяж, що приховує недоліки і підкреслює гідності.